دبیر کمیته ملی مطالعات ارزش‌ها در تحقیقات زیست علوم درمانی منصوب شد.

دبیر کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی منصوب شد


دکتر علی خاجی به عنوان عضو هیأت علمی موسسه آموزش عالی علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی به عنوان دبیر کمیته کشوری مطالعات ارزش‌ها در پژوهش های زیست علوم درمانی منصوب شد. سازمان سلامت، دکتر یونس پناهی را به عنوان معاون تحقیقات و فناوری منصوب کرده است. با توجه به تعهد و تخصص و سوابق دکتر خاجی، او به عنوان دبیر کمیته کشوری مطالعات ارزش‌ها در پژوهش های زیست علوم درمانی انتخاب شده است. در این حکم آمده است که باید با همکاری کارشناسان و صاحب نظران این حوزه و با توجه به الزامات و نیازهای حوزه مطالعات ارزش‌ها در پژوهش، به ساماندهی و چابک سازی فعالیت ها پرداخته شود. همچنین باید قوانین و اساسنامه های مربوطه را رعایت کرده و با سایر حوزه های مرتبط هماهنگی داشته باشیم. این حکم با رویکرد جهادی و فسادستیزی صادر شده است.

به گزارش دیجیاتور به نقل از سازمان سلامت، دکتر یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری سازمان سلامت، درمان و آموزش علوم درمانی در حکمی دکتر علی خاجی عضو هیأت علمی موسسه آموزش عالی علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی را به عنوان دبیر کمیته کشوری مطالعات ارزش‌ها در پژوهش های زیست علوم درمانی منصوب کرد.

در این حکم آمده است: نظر به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان «دبیرکمیته کشوری مطالعات ارزش‌ها در پژوهش های زیست علوم درمانی» منصوب می‌شوید.

لازم است با تشریک مساعی و بهره گیری از نظرات صاحب نظران و کارشناسان این حوزه و استفاده از ظرفیت های موجود، ضمن توجه به الزامات واقتضائات حوزه مطالعات ارزش‌ها در پژوهش، ساماندهی و چابک سازی اقدمات و فعالیت ها را در این حوزه با رویکرد جهادی و فسادستیزی با جدیت در دستور کار قرار دهید. همچنین توجه به اسناد بالادستی و قوانین و قواعد لازم الاجرا این حوزه در عین هماهنگی حوزه های مختلف و مرتبط با فعالیت آن کمیته اجرایی مورد انتظار است.

امید است با استفاده از رویکردهای نوین و مبتنی بر مستندات و مبانی علمی، تخصصی و اصول مطالعات ارزش‌ها اسلامی در توسعه و ارتقاء فعالیت‌های این حوزه در ذیل توجهات خداوند متعال موفق و مؤید باشید.»


دکتر علی خاجی به عنوان دبیر کمیته کشوری مطالعات ارزش‌ها در پژوهش های زیست علوم درمانی منصوب شد. این منصوبت بر اساس تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند او صورت گرفته است. در این حکم توصیه شده است که با تشریک مساعی و بهره گیری از نظرات صاحب نظران و کارشناسان در حوزه مطالعات ارزش‌ها در پژوهش، اقدامات و فعالیت ها را با رویکرد جهادی و فسادستیزی مد نظر قرار دهید. همچنین باید در توسعه و ارتقاء فعالیت های این حوزه، به اسناد بالادستی و قوانین و قواعد لازم الاجرا توجه کنید. امیدواریم با استفاده از رویکردهای علمی و اخلاقی، موفق و مؤید در ارتقاء فعالیت های این حوزه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *