“تماشای “بوسه تو” یک تجربهٔ لذت‌بخش است: هنر صوتی ویدئو برای قاسم سلیمانی”

«بوسه تو» تماشایی می‌شود/ نماهنگی برای قاسم سلیمانی


به مناسبت گرامیداشت چهارمین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی، نماهنگ “بوسه تو” با صدای محمد معتمدی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی ساخت و ساز و به زودی منتشر خواهد شد. این نماهنگ با آهنگسازی مسعود سخاوت دوست و ادبیات ردیف‌دار محمدمهدی سیار تهیه شده است و در قالب‌های تصویری، موشن گرافی و تصویرگذاری با تصاویر کمتر دیده شده از سردار سلیمانی قابل مشاهده خواهد بود. پوستر و لوگوی این اثر توسط محمد روح‌الامین طراحی شده است. این اثر به سفارش بنیاد مکتب حاج قاسم و بر اساس نامه این شهید به دخترش ساخت و ساز شده و مؤسسه فرهنگی هنری وصف صبا در این پروژه حضور دارد.

به گزارش دیجیاتور، به مناسبت گرامیداشت چهارمین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی در سیزدهم دی ماه، نماهنگ «بوسه تو» با صدای محمد معتمدی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی ساخت و ساز و به زودی منتشر می‌شود.

آهنگسازی این نماهنگ توسط مسعود سخاوت دوست انجام شده و شاعر اثر محمدمهدی سیار است. ضمن اینکه نماهنگ «بوسه تو» در قالب‌های تصویری، موشن گرافی و تصویرگذاری با تصاویر کمتر دیده شده از سردار سلیمانی قابل مشاهده است.

پوستر و لوگوی این اثر را محمد روح‌الامین از طراحان کشور طراحی کرده است.

این اثر به سفارش «بنیاد مکتب حاج قاسم» و بر اساس نامه این شهید به دخترش ساخت و ساز شده و «مؤسسه فرهنگی هنری وصف صبا» به عنوان مجری طرح در این پروژه حضور دارد.


“بوسه تو” نماهنگی است که به مناسبت گرامیداشت چهارمین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی تهیه و ساخت و ساز شده است. این نماهنگ با صدای محمد معتمدی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی به زودی منتشر خواهد شد. آهنگسازی این نماهنگ توسط مسعود سخاوت دوست و ادبیات ردیف‌دار آن توسط محمدمهدی سیار انجام شده است. نماهنگ “بوسه تو” در قالب‌های تصویری، موشن گرافی و تصویرگذاری با تصاویر نادر سردار سلیمانی قابل مشاهده است. پوستر و لوگوی این اثر توسط محمد روح‌الامین طراحی شده است. این اثر به سفارش بنیاد مکتب حاج قاسم و بر اساس نامه این شهید به دخترش ساخت و ساز شده و مؤسسه فرهنگی هنری وصف صبا به عنوان مجری طرح در این پروژه حضور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *