بازیگر اخراج شده “جیغ” به‌طور مجدد از فلسطین دفاع کرد.

بازیگر اخراجی «جیغ» بار دیگر از فلسطین دفاع کرد


بازیگر مکزیکی، ملیسا باررا، که به دلیل اظهارنظرهای حمایتی از فلسطین از اثر سینمایی «جیغ ۷» اخراج شده بود، در شب کریسمس در صفحه اینستاگرام خود از تاریخچه کریسمس برای یادآوری مشکلاتی که فلسطین در این فصل با آن مواجه است یاد کرد. او در این پست اظهار داشت که امیدوار است این کریسمس عجیب باشد و افراد نتوانند واقعیت‌ها را نادیده بگیرند، از جمله آنکه میلیون‌ها فلسطینی در سراسر جهان هدف قرار دارند و از خانه‌های خود بی‌امان بمباران می‌شوند و مجبور به فرار می‌شوند. همچنین، بازیگر دیگری به نام جنا اورتگا نیز از حضور در قسمت هفتم اثر سینمایی خود انصراف داد و در سریال «چهارشنبه» به همین بهانه عدم شرکت کرد.

به گزارش دیجیاتور به نقل از کمپلکس، ملیسا باررا بازیگر مکزیکی که به دلیل اظهارنظرهایی که در حمایت از فلسطین انجام داده بود، از «جیغ ۷» اخراج شد، شب کریسمس بار دیگر از مردم فلسطین حمایت کرد.

در شب کریسمس، این بازیگر در استوری اینستاگرام خود از تاریخچه کریسمس برای یادآوری مشکلاتی که فلسطین در این فصل رخصتی با آن مواجه است، استفاده کرد.

باررا نوشت: امیدوارم این کریسمس … عجیب باشد. امیدوارم نتوانید این واقعیت را نادیده بگیرید که تولد کودکی را جشن می‌گیرید که مورد آزار و اذیت واقع شد و هدف قرار گرفت و والدینش مجبور به فرار به مصر شدند، در حالی که در حال حاضر میلیون‌ها فلسطینی از سراسر جهان تحت آزار و اذیت هستند، هدف قرار می‌گیرند و مجبورند از خانه‌های خود در حالی که بی‌امان و بی‌وقفه بمباران می‌شوند، فرار کنند.

این بازیگر در برابر سورتمه پاپا نوئل، ارابه مرگ کودکان کفن پوش فلسطینی را در یک تصویر ارایه کرد.

او در حالی این مطالب را بیان کرد که از اثر سینمایی «جیغ ۷» به دلیل پست‌هایی که در حمایت از فلسطین منتشر کرد، اخراج شد. کریستوفر لندون کارگردان اثر سینمایی هم ۲ روز پیش اعلام کرد از این اثر سینمایی جدا می‌شود.

لندون نوشت: یک شغل رویایی بود که تبدیل به یک کابوس شد و قلب من برای همه درگیر شد. هر کس. اما زمان آن فرا رسیده است که راه خودمان را برویم.

پس از باررا، جنا اورتگا دیگر بازیگر اثر سینمایی هم از حضور در قسمت هفتم خودداری کرد و گرچه نامی از همکار اخراجی‌اش نبرد، اما بازی در سریال «چهارشنبه» را بهانه کرد در حالی که زمان ساخت این سریال اصلا روشن نیست.


ملیسا باررا بازیگر مکزیکی که از «جیغ ۷» اخراج شده بود، شب کریسمس بار دیگر از مردم فلسطین حمایت کرد.
او در استوری اینستاگرام خود از تاریخچه کریسمس برای یادآوری مشکلاتی که فلسطین در این فصل رخصتی با آن مواجه است، استفاده کرد.
باررا بیان کرد که امیدوار است کریسمس عجیب باشد و مردم نتوانند واقعیت را نادیده بگیرند که میلیون‌ها فلسطینی از سراسر جهان تحت آزار و اذیت هستند و مجبور به فرار از خانه‌های خود در حالی که بی‌امان و بی‌وقفه بمباران می‌شوند، شده‌اند.
این بازیگر در تصویری سورتمه پاپا نوئل، ارابه مرگ کودکان کفن پوش فلسطینی را نشان داد.
باررا و جنا اورتگا دیگر بازیگر اثر سینمایی، به دلایلی از حضور در اثر سینمایی «جیغ ۷» خودداری کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *